| ביטוחי חיים רכוש ובריאות

ביטוח אבדן כושר עבודה

ביטוח אבדן כושר עבודה

ביטוח אבדן כושר עבודה הוא הביטחון שלך ביכולת לפרנס ולהתקיים בכבוד גם לאחר פגיעה ביכולת ההשתכרות עקב מקרה של מחלה או תאונה.

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

שרותי הרפואה המתקדמים ביותר, הטכנולוגיות המשוכללות ביותר, התרופות היקרות שאינן בסל התרופות והזמינות שתוכלו לקבל רק באופן פרטי - עכשיו בהישג ידך.

ביטוח חיים

ביטוח חיים

החיים מלאי הפתעות, חלקן טובות וחלקן פחות. ביטוח חיים הוא הדרך הכלכלית להגן על המשפחה במקרה של פטירה בטרם עת מכל סיבה.

ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות

מתכננים נסיעה משפחתית או חופשת סקי? נופשון בחו"ל או טיול אחרי צבא? לא משאירים פתח להפתעות ודואגים לביטוח נסיעות שיכסה את מה שחשוב באמת.

ביטוח תאונות אישיות

תאונות הן חלק בלתי נפרד מחיינו. הן מגיעות תמיד ברגע הלא נכון ופרט לסבל יוצרים בנוסף בור כספי משמעותי בתקציב השוטף. מה עושים? עושים!

ביטוח לגילוי מחלה קשה

ביטוח לגילוי מחלה קשה

לוקחים אחריות על העתיד - במקרה גילוי מחלה קשה נופל עול כלכלי כבד על המשפחה בנוסף לסבל הפיזי. ביטוח לגילוי מחלה קשה הוא קופת החירום שלך!

ביטוח ועדי בתים

ביטוח ועדי בתים

התנדבת לוועד הבית? נידבו אותך לוועד הבית? זוהי ההגנה לכל הדיירים מפני נזקים ברכוש המשותף וגם לחברי הועד שתורמים מזמנם עבור כל הבניין.

ביטוח רכב

ביטוח רכב

ביטוח רכב מגן עליכם בעלי הרכב ומכסה את נזקי הגוף של המעורבים בתאונה, נזקי רכוש לגורם צד שלישי, ונזקים לרכב המבוטח עצמו כתוצאה מתאונה או גניבה.

ביטוח דירה

ביטוח דירה

הבית הוא אולי הנכס היקר ביותר שברשותך וראוי להגנה בתור שכזה. ביטוח דירה יעניק לך את השקט הנפשי שהבית שלך מוגן ברמת המבנה, תכולה, נזקי צד ג' ועוד.