| שרותי תכנון ליווי ופרישה לגמלאות

משרדנו נותן שרותי תכנון וייעוץ בצמתי השינויים החשובים של עזיבת מקום עבודה ושל פרישה לפנסיה.

האמירה "סוף מעשה במחשבה תחילה" מתאר היטב את מצבו של הפורש כאשר בתכנון נכון ומתאים לצרכיו של החוסך ניתן לייצר תוצאות מיטביות מהחיסכון עליו עמל כל חייו.

 

ישנן אפשרויות שונות ומגוונות למימוש הזכויות וחוסך שידע להיערך נכון עוד טרם מועד פרישתו יוכל לייצר לעצמו לעיתים אפשרויות שאינן מתקבלות אוטומטית ואשר משמעותן היא עוד כסף בכיס לעת הפרישה במקום כסף למס הכנסה.

רבים אינם מודעים לכך שגם ההכנסות מהפנסיה חייבות במס אך ניתן לנצל הטבות מס שונות המקטינים חבות מס זו ואף במקרים רבים הופכים את הפנסיה לפטורה לחלוטין ממס. עם זאת - ההטבות לא ניתנות אוטומטית ויש לקבען על מנת לזכות בהן.

 

  • תהליך תכנון הפרישה והמיסוי על רכיבי החסכון מורכב משלשה שלבים. שלב איסוף הנתונים ע"י שאלונים, פניה למסלקה הפנסיונית ושיחה טלפונית מקדימה.

  • פגישה אל פנים במשרדנו, בה נעבור על הקופות והחסכונות ונחדד את הרצונות לפרישה. נציג דרכים למימוש התכנית הפנסיונית בהתאם ותוך ניצול מירב הטבות המס. לעתים תידרש גם פגישת המשך.
    הפתרון שייבחר ויועלה על דו"ח שיישלח ללקוח יפרט את תכנית מימוש הכספים וייתן המלצות לגבי כספים פנויים אותה יכול הלקוח לבצע על ידי גורם או על ידינו, לבחירת הלקוח.

  • הסדרת תנאי המס וקיבוע הזכויות במס בכנסה לשם קבלת כל הזכויות המגיעות לכם כפורשים.

 

אנו נעמוד לצידכם לאורך כל התהליך, נלווה ונייעץ עד להשגת המטרות שנבחרו.

לקבלת הצעה ממקצוען: